56 674 17 10

info@vintore.com

Skrzynka na każdą okazję

Szukasz idealnego opakowania na butelki z alkoholem? W naszej ofercie posiadamy drewniane skrzynki, które idealnie posłużą do przechowywania w nich wykwintnych trunków. Nasze opakowania na wino charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i eleganckim wyglądem. Alkohol, zapakowany w nasze skrzynki do wina, wygląda bardzo luksusowo i niepowtarzalnie. Niezależnie więc od okazji, skrzynki drewniane są doskonałym pomysłem na prezent!

Skrzynki na wino idealnie sprawdzą się również, jako nietuzinkowe wyposażenie aranżowanego wnętrza. Mogą więc być doskonałym miejscem zarówno na przechowywanie kawy, herbaty i cygar, jak nawet biżuterii! Dowolność komponowania sprawia, że nasze skrzynki drewniane zyskują wielofunkcyjny wymiar. Będą wyglądały dobrze zarówno w mieszkaniu, jak i restauracji. Każda jedna wyprodukowana skrzynka do wina jest rękodziełem, wykonanym ze szczególną dbałością o każdy jej detal – kolor, grawer i formę.

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu? Koniecznie zobacz nasze drewniane skrzynki!

Nasza wyjątkowa marka zaistniała na rynku w 1995 roku. Swoją siedzibę posiadamy w przepięknym Górsku – mieście niedaleko Torunia. Czym specjalnym się zajmujemy? Otóż, produkujemy drewniane skrzynki, które mają naprawdę wiele zastosowań. Najbardziej charakterystycznym produktem, który wyróżnia nas od innych, są eleganckie i luksusowe skrzynki do wina. Do każdej tworzonej skrzynki przykładamy ogromną uwagę, przyglądając się jej każdemu detalowi.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami